Zdravé sladkosti pre maškrtenie bez výčitiek

Chuť rozpúšťajúcej sa čokolády na jazyku - to je lahôdka. Spojte príjemnú chuť s úžitkom pre zdravie. Vstúpte do sveta zdravých maškŕt pre malých aj veľkých.

kávové zrná raw čokoláda

Máte chuť na sladké? Alebo máte radšej oriešky?

Vyberte si, čo by potešilo práve teraz váš mlsný jazýček.

Vyberte si a ochutnajte vzorku ZDARMA

Maškrtenie bez výčitiek

Máte stále chuť na sladké? Nemusíte sa preto trápiť a obmedzovať. Majte pôžitok pri maškrtení a dobrý pocit zároveň. Trendom dnešných dní je starať sa o svoje zdravie. V zdravých sladkostiach spojíte príjemné s prospešným. Našim cieľom je postarať sa, aby ste mali tie najkvalitnejšie zdravé sladkosti.

zdravé goji

Prečo vás zdravé sladkosti nadchnú?

Prospievajú zdraviu

Sú plné vitamínov a minerálov, ktoré nám v bežne dostupnej strave chýbajú.

RAW

Zdravé sladkosti sú zo surových alebo šetrne spracovaných produktov BEZ CHÉMIE.

Plné antioxidantov

Chránia nás pred civilizačnými chorobami, pred voľnými radikálmi

Podpora imunity

Podporujú a posilňujú zdravý imunitný systém,

Čistia organizmus

Upravujú zažívanie a tým náš organizmus čistia od usadených škodlivín

Úžasne chutia

Sú tak výborné, že jeden kúsok nikdy nestačí

Ako chutia zdravé sladkosti našim klientom

Vybrali ste si už z našej ponuky vzoriek zdarma? Vy ešte nie? Tu si môžete objednať vzorku zdarma. Takto chutili tým, ktorí boli nedočkavejší.

Som dietológ a osobný tréner v Pure Harmony Clinic v Rugby vo Veľkej Británii. S firmou 4rawer som sa prvý krát stretol prostredníctvom Petra. Zaujímali ma ich produkty ktoré sám dlhodobo používam a tiež odporúčam svojim klientom. Všetci radi maškrtíme ale tiež musíme dávať pozor na prekročenie denného kalorického príjmu. Tu by som spomenul, že veľmi chutný doplnok výživy BANÁNOVÉ VLOČKY sú perfektné do ranného jedla napr. do ovsenej kaše s kokosovým alebo mandľovým mliekom. Na obohatenie dodávam ešte lyžičku CHIA SEMIENOK, a lyžičku GOJI. Viem, že dám svojmu telu to najlepšie, moji klienti si takéto raňajky nevedia vynachváliť. Tiež odporúčam MACHOVKU V SUROVEJ ČOKOLÁDE, ako malú prehrýzku počas dňa, keď som rozlietaný. Pre ľudí, ktorí trénujú vrele odporúčam KÁVOVÉ ZRNÁ obalené v surovej čokoláde ako perfektný zdroj energie s kofeínom, ktorý super nakopne pred tréningom. Každému odporúčam.

Marek RabčanPure Harmony Clinic , Rugby, Veľká Británia

Milujem čokoládu. No musím svoju "vášeň" dosť obmedzovať. Vlastne musela som. 🙂 Teraz sa to všetko zmení! Ochutnala som raw čokoládu s kávovými zrnami. Hmmmm ...... tak to bola pochúťka! Som vďačná, že takéto zdravé maškrtky existujú, určite budem verným zákazníkom. Držím palce, Marián. Nauč všetkých ako si zbytočne nedávať do tela chémiu a ako si zdravo zamaškrtiť.

Viera SamselyováZdravie z prírody

Kešu orechy v objednanej vzorke boli božské. Bez soli, bez praženia, proste čerstvé, zdravé kešu.

Vladimír BaránekSEO expert