RAW sladkosti pre vaše zdravie

Nielenže si zamaškrtíte, ale zároveň urobíte službu svojmu zdraviu.

RAW produkty sa považujú za tzv. živú stravu. Živá strava preto, že v nej nie sú zničené výživné látky teplom. Počas procesu spracovania teplota nikdy neprekročí 42 stupňov celzia.

Bežné sladkosti - veľmi škodia vášmu zdraviu

  • Viete, že bežnými sladkosťami dostávame do tela príliš veľa škodlivého tuku, farbív, rafinovaného cukru, konzervantov - jedným slovom chémie?
  • Viete, že nezdravým životným štýlom, neustálym stresom, nevhodnou stravou bez minerálov a vitamínov si spôsobujeme zdravotné ťažkosti začínajúce nervozitou cez celkové vyčerpanie až po vážny kolaps organizmu?
  • Viete, že podľa odborných štúdií bežné sladkosti preukázateľne škodia vášmu srdcovo-cievnemu systému?

RAW sladkosti - zdraviu prospešné maškrty

raw sladkosti
  • Sú ideálnym spojením príjemného maškrtenia a prísunu zdraviu prospešných látok pre váš organizmus.
  • Sú to prírodné sladkosti, napríklad čokoláda, ktoré sú surové, inak aj raw. Neprechádzajú priemyselným spracovaním. Ak sa sušia, tak na slnku, zbierajú sa ručne, ak je potrebné mletie, tak pomalé, šetrné a pri nízkej teplote.
  • RAW sladkosti sladké? Závisí to od prísad. Ak k nim pridáme prírodný med, sušené ovocie či kokosový palmový cukor, tak sú. Neobsahujú však rafinovaný cukor, ktorý je pre naše zdravie jedom.

Horkú čokoládu veľmi neobľubujem, ale tieto kombinácie zázvoru, moruše a ďalších zdravých produktov s RAW čokoládou sú proste neodolateľné.

Vladimír Baránekzdravie z prírody
zázvor v raw čokoláde

Zázvor v RAW čokoláde

Vynikajúca kombinácia kryštalizovaného zázvoru so 72 % raw čokoládou. Zdroj maškrtenia ale aj zdraviu prospešných antioxidantov. Kliknite tlačítko nižšie a vyberte si svoj produkt.

mandle v raw čokoláde

Mandle v RAW čokoláde

Čerstvé, veľké, zdravé mandle obalené 66 % raw čokoládou. Maškrtíte a zároveň pomáhate svojmu zdraviu. Čo viac si môžete priať? Neváhajte a ochutnajte. Kliknite na tlačítko Získať mandle v raw čokoláde.

moruša v raw čokoláde

Moruša v RAW čokoláde

Aj moruša biela obalená v 44 % raw čokoláde je pochúťkou pre milovníkov zdravých raw sladkostí. Neváhajte a ochutnajte. Kliknite na tlačítko Získať morušu v raw čokoláde a objednajte si vaše zdravé produkty.

hrozienka v raw čokoláde

Hrozienka v RAW čokoláde

Lahodné a šťavnaté bio hrozienka obalené v 72 % raw čokoláde plné antioxidantov pre ochranu vášho zdravia. Neváhajte a ochutnajte. Kliknutím na Získať hrozienka v raw čokoláde si ich môžete objednať v eshope.

machovka peruánska v raw čokoláde

Machovka peruánska v RAW čokoláde

Machovka peruánska, alebo tiež physalis sa vyznačuje veľmi príjemnou, ľahko sladkokyslou osviežujúcou chuťou pripomínajúcou pomaranče. Obalená v 72 % raw čokoláde je atraktívnou pochúťkou.

goji v raw čokoláde

Goji v RAW čokoláde

Goji sú samy o sebe nutričným zázrakom a keď k nim pridáte ďalšiu potravinu zo skupiny tzv. "Superfoods" - nepražené kakao, dostanete "nutričnú bombu", ktorá navyše fantasticky chutí!

kávové zrná v raw čokoláde

Kávové zrná v RAW čokoláde

Kávové zrná v čokoláde sú spojením  pre milovníkov kvalitnej kávy a čokolády zároveň. Spolu však nielen chutia, ale aj liečia.

bez lepku
BIO produkt
raw produkt
produkty pre vegánov